Domov   |   2%   |   Kalendár   |   O klube   |   Naše príbehy   |   Galéria   |   Kontakt   |   Linky   |   Hargašov memoriál

Kalendár vodáckych podujatí VK Tatran Karlova Ves - Bratislava na rok 2020

Každý účastník sa podujatia zúčastňuje na vlastné riziko.
VK Tatran odporúča záchrannú vestu každému bez ohľadu na vek a skúsenosti.

por.č.

Dátum

Názov podujatia, akcie

Dlžka

Oddiel

Zodpovedný

1.

2.- 6.1.

Skalka - sústredenie

6 dní

KO

Skovajsová

2.

5.1.

Baba, Košarisko , Rača - bežky

1 deň

TO

Hargaš J.

3.

6.1.

Trojkráľový Kačím, Záhorská Bystrica

1 deň

TO

 

4.

8.1.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

5.

11.-12.1.

Baba, Košarisko , Rača - bežky

 

 

 

6.

18.-19.1.

Huncokárske hody, Zochova chata

2 dni

TO

Hargaš J.

7.

25.-26.1.

45. Biela Stopa - Kremnica Skalka

2 dni

TO

 

8.

1.-3.2.

Polročné prázdniny, Meled Víz Kesthely

1 deň

 

individuálne

9.

7.2.

35. Ples vodákov

1 deň

TO

Gálová

10.

8.2.

M SR Trenažéry, Bratislava Avion

1 deň

KO

Danišová

11.

9.2.

Extrémny splav

1 deň

 

J. Hargaš

12.

12.2.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

13.

14.2.

Galavečer kanoistiky

 

 

 

14.

15.-23.2.

Jarné prázdniny BA, NR, TT

5 dní

 

 

15.

22.-23.2.

 

 

 

 

16.

28.2.

Horolezecký grog

 

 

Hrdina

17.

29.2.

Voľby

 

 

 

19.

1.3.

 

 

 

 

20.

7.3.

Stretnutie bratislavských vodákov

1 deň

TO

Gálová

21.

11.3.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

22.

14.-15.3.

 

 

 

 

23.

21.3.

Otváranie vody

1 deň

TO

Hricová

24.

28.-29.3.

Jarná brigáda, Členská schôdza

2 dni

všetky

 

25.

3.-5.4.

Žiarska chata

3 dni

TO

Mičušíková Simi

26.

5.4.

Maratón ČSOB

 

 

 

27.

8.4.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

28.

10.-13.4.

Veľká noc

 

 

 

29.

17.-19.4.

STM testy

3 dni

KO

Danišová

30.

18.4.

Devínska 37, Svätojurské hody

1 deň

TO

Hargaš J.

31.

19.4.

Beh Devín Bratislava

1 deň

 

STARZ

32.

24.-26.4.

M- SR maratón, Zemník, KP seniori test jr.

1 deň

KO

 

33.

24.-26.4.

STM Buda

 

 

 

34.

26.4.

Leitha - splav

1 deň

TO

Hargaš J.

35.

1.5.

Splav Rutrleho Dunaja z Orthu

1 deň

TO

Hargaš J.

36.

2.5.

Rudno Cup, Nitrianske Rudno

1 ceň

KO

 

37.

6.-10.5.

Európska olymp. kvalifi., I. SP, Račice

5 dní

 

 

38.

8.-10.5.

Jarné vody, Podspády

3 dni

TO

 

39.

9.-10.5.

M SR, dlhé trate

2 dni

KO

 

40.

13.5.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

41.

16.5.

Jungov memoriál, Štúrovo

1 deň

KO

 

42.

16.-17.5.

58. Vodácke orientačné preteky

2 dni

TO

Hricová

43.

20.-24.5.

Kvalifikácia na OH, II. SP Duisburg

 

 

 

44.

22.-24.5.

SP Maratón, Pitesti, ROM

 

 

 

45.

23.5.

Cyklotúra priateľstva

1 deň

 

STaRZ

46.

23.-24.5.

Pohár SNP, Piešťany

2 dni

KO

 

47.

29.-31.5.

Medzinárodná regata juniorov,, Zemník

3 dni

KO

 

48.

31.5.-2.6.

II SP Duisburg, GER

3 dni

KO

 

49.

31.5.-2.6.

SP v Maratóne - Baerum

3 dni

KO

 

50.

4.-7.6.

Mjstrovstvá Európy Bascou, ROU

4 dni

KO

 

51.

4.-7.6.

STM ČR

4 dni

KO

 

52.

6.6.

I KP Juniori, Zemník

4 dni

KO

 

53.

8.-9.6.

Kvalifikačný pretek juniori

2 dni

KO

Danišová

54.

12.6.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

55.

13.-14.6.

Splav Malého Dunaja

2 dni

 

Hargaš J.

56.

13.-14.6.

Veľká cena Komárna

2 dni

KO

 

57.

20.-21.6.

Samaria Cup

2 dni

KO

 

58.

24.6.

Sväťojánske ohne

1 deň

TO

 

59.

25.-28.6.

ME Maraton, Budapešť, HUN

4 dni

KO

 

60.

25.-26.6.

II. KP Seniori, Zemník

3 dni

KO

 

61.

26.-28.6.

Mošoňský Dunaj

3 dni

TO

Jamnický

62.

27.-28.6.

Trenčianska regata

2 dni

KO

 

63.

2.-5.7.

MEJ a U23, Moskva, RUS

4 dni

KO

 

64.

8.7.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

65.

10.-12.7.

MS neolympiské disciplíny, Szeged, HUN

4 dni

KO

 

66.

11.-12.7.

Novácka 500 - ka

2 dni

KO

 

67.

17.-19.7.

Doprovod 65. TID na úseku Dunaja v SR

3 dni

TO

Hargaš J.

68.

16.-19.7.

MSJ a U23, Brandenburg, GER

4 dni

KO

 

69.

25.-28.7.

ME v maratóne, Decize, FRA

4 dni

KO

 

70.

25.-26.7.

Pohár Interu, zemník

1 deň

KO

 

71.

25.7.-1.8.

Dovolenkový splav

7 dní

TO

Hargaš J.

72.

3.-8.8.

Olympijské hry Tokyo, JPN

6 dní

KO

 

73.

7.-9.8.

M- SR, krátke trate, zemník

 

 

 

74.

12.8.

Zasadnutie výboru VK

2 dni

KO

 

75.

14.-16.8.

Maďarské ramená

3 dni

TO

Hargaš J.

76.

27.-30.8.

MS v maratóne, Baerum, NOR

4 dni

KO

 

77.

29.8.

Splav SNP po Hrone

1 deň

TO

Horváth

78.

29.8.-1.9.

Tatranský okruh vodákov

4 dni

TO

Šofa jozef, KE

79.

5.9.

Pohár Slávie UK,

1 deň

KO

 

80.

9.9.

Zasadnutie výboru VK

1 deň

KO

 

81.

12.9.

Oslava 85. výročia otvorenia lodenice

1 deň

všetci

 

82.

13.9.

Dunajský maratón. Dobrohošť

 

 

 

83.

13.-15.9.

Splav Dunaja z Orthu, Klokanov splav

2 dni

TO

 

84.

19.9.

75. Hargašov memoriál

1 deň

KO

Wiebauer

85.

24.-27.9.

STM Sparta

4 dni

KO

 

86.

26.-28.9.

Přes tři jezy - Praha, Vltava

3 dni

TO

Jamnický

87.

3.10.

Rozlúčkové preteky

1 deň

KO

 

88.

3.-4.10.

Puchar Polski Poludniovej, Katowice

2 dni

KO

 

89.

7.10.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

90.

10.-13.10.

MS v maratóne, Shaoxing

 

 

 

91.

12.10.

Krumlovský maratón

1 deň

KO

 

92.

17.10.

Beh devínskou Kobylou

 

 

 

93.

17.-18.10.

Záverečný splav, Gabčíkovo,

2 dni

TO

24.-25.10.?????

94.

24.10.

Nočný beh

 

 

 

95.

28.10.

Kladenie venca na pamiatku obetí Dunaja

 

J. Hargaš

96.

1.11.

Sviatok všetkých svätých

 

 

 

97.

7.-8.11.

Jesenná brigáda

2 dni

všetci

 

98.

11.11.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

99.

15.-17.11.

Výstup na Vysokú

3 dni

TO

 

100.

21.-22.11.

 

 

 

 

101.

28.-29.11.

 

 

 

 

102.

6.12.

Mikuláš v lodenici

 

 

 

103.

9.12.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

104.

12.-13.12.

 

 

 

 

105.

18.12.

Vianočný punč

 

 

Hargaš Juraj

106.

19.12.

Demänovka cup

 

 

Šinák Vlado

107.

24.12.

Vianočný beh

 

 

Wiebauer Tomáš

108.

27.12.-2.1.

Silvester na Skalke

 

 

 

109.