Domov   |   2%   |   Kalendár   |   O klube   |   Naše príbehy   |   Galéria   |   Kontakt   |   Linky   |   Hargašov memoriál

Kalendár vodáckych podujatí VK Tatran Karlova Ves - Bratislava na rok 2019

Každý účastník sa podujatia zúčastňuje na vlastné riziko.
VK Tatran odporúča záchrannú vestu každému bez ohľadu na vek a skúsenosti.

por.č.

Dátum

Názov podujatia, akcie

Dlžka

Oddiel

Zodpovedný

1.

2.- 6.1.

Skalka - sústredenie

6 dní

KO

Skovajsová

2.

6.1.

Trojkráľový Kačín

1 deň

TO

Hargaš J.

3.

 

Baba, Košarisko , Rača - bežky

1 deň

TO

 

4.

9.1.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

5.

12.-13.1.

Baba, Košarisko , Rača - bežky

 

 

 

6.

19.-20.1.

Huncokárske hody, Zochova chata

2 dni

TO

Hargaš J.

7.

26.-27.1.

44. Biela Stopa - Kremnica Skalka

2 dni

TO

 

8.

1.2.

Polročné prázdniny

1 deň

 

individuálne

10.

2.2.

M-SR trenažéry

1 deň

KO

Danišová

11.

8.2.

32. Ples vodákov

 

 

Gálová

12.

10.2.

Extrémny splav

1 deň

 

 

13.

13.2.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

14.

15.-17.2.

Zimný aktív voákov, Štrba

3 dni

TO

 

15.

23.-24.2.

 

 

 

 

16.

1.3.

Horolezecký grog

 

 

Hrdina

17.

2.-3.3.

 

 

 

 

18.

25.2.-1.3.

Jarné prázdniny BA, NR, TT

5 dní

 

 

19.

9.-10.3.

 

 

 

 

20.

13.3.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

21.

16.-25.3.

Sústredenie Novigrad, HR

10 dní

KO

Danišová

22.

23.3.

Otváranie vody

1 deň

TO

Hricová

23.

24.3.

 

 

 

 

24.

30.-31.3.

Jarná brigáda, Členská schôdza

2 dni

všetky

 

25.

7.4.

Maratón ČSOB

 

 

 

26.

10.4.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

27.

12.-14.4..

STM testy

 

 

 

28.

12.-14.4.

Žiarska chata

3 dni

TO

 

29.

14.4.

Beh devín Bratislava

 

 

 

30.

19.-22.4.

Veľkonočné sviatky, sústredenie

6 dni

KO

Danišová

31.

27.4.

Devínska 37, Svätojurské hody

1 deň

TO

Hargaš J.

32.

28.4.

M- SR maratón, Zemník,

1 deň

KO

 

32.

28.4.

Leitha - splav

1 deň

TO

Hargaš J.

33.

1.5.

Splav Dunaja z Orthu

1 deň

TO

Hargaš J.

34.

4.-5.5.

M - SR dlhé trate

2 dni

KO

 

35.

8.5.

Rudno Cup

1 deň

KO

 

36.

8.-12.5.

Jarné vody

5 dní

TO

 

37.

9.5.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

38.

11.-12.5.

KP seniori, testy juniori, kadeti

2 dni

KO

 

39.

18.5.

Jungov memoriál, Štúrovo

1 deň

KO

 

40.

18.-19.5.

57. Vodácke orientačné preteky

2 dni

TO

Hricová

41.

24.-26.5.

Medzinárodná regata juniorov, U 23, PY

3 dni

KO

 

42.

24.-26.5.

I. SP Poznaň, POL

3 dni

KO

 

43.

25.5.

Cyklotúra priateľstva

1 deň

 

STaRZ

44.

31.5.-2.6.

II SP Duisburg, GER

3 dni

KO

 

45.

31.5.-2.6.

SP v Maratóne - Baerum

3 dni

KO

 

46.

1.-2.6.

Pohár SNP

2 dni

KO

 

47.

6.-9.6.

STM ČR

4 dni

KO

 

48.

8.-9.6.

Kvalifikačný pretek juniori

2 dni

KO

Danišová

49.

12.6.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

50.

15.-16.6.

Splav Malého Dunaja

2 dni

 

Hargaš J.

51.

15.-16.6.

Veľká cena Komárna

2 dni

KO

 

52.

22.6.

Sväťojánske ohne

1 deň

TO

 

52.

22.-23.6.

Samaria Cup

2 dni

KO

 

53.

25.-27.6.

Európske hry

3 dni

KO

 

54.

28.-30.6.

Mošoňský Dunaj

3 dni

TO

Jamnický

55.

29.-30.6.

Trenčianska regata

2 dni

KO

 

56.

4.-5.7.

KP seniori

4 dni

KO

 

57.

6.-7.7.

Novácka 500 - ka

2 dni

KO

 

58.

10.7.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

59.

11.-14.7.

MEJ a U 23 Račice, CZE

4 dni

KO

 

60.

12.-14.7.

Doprovod 63. TID na úseku Dunaja v SR

3 dni

TO

Hargaš J.

61.

20.-21.7.

Splav Dunaja

 

 

 

62.

25.-28.7.

ME v maratóne, Decize, FRA

4 dni

KO

 

63.

27.7.

Pohár Interu, zemník

1 deň

KO

 

64.

27.7.-3.8.

Dovolenkový splav

7 dní

TO

Hargaš J.

65.

1.-4.8.

MSJ a U 23, Pitesti, ROM

4 dni

KO

 

66.

9.-11.8.

M- SR, krátke trate, zemník

 

 

 

67.

14.8.

Zasadnutie výboru VK

2 dni

KO

 

68.

10.-11.8.

 

 

 

 

69.

17.-18.8.

Beh od Tatier k Dunaju

2 dni

KO

M. Dinka

70.

16.-18.8.

Maďarské ramená

3 dni

TO

Hargaš J.

71.

21.-25.8.

MS, Szeged, HUN

5 dní

KO

 

72.

29.8.

Splav SNP po Hrone

1 deň

TO

Horváth

73.

29.8.-1.9.

Tatranský okruh vodákov

4 dni

TO

Šofa jozef, KE

74.

31.8.-1.9.

 

 

 

 

75.

7.-8.9.

 

 

 

 

76.

7.9.

Pohár Slávie UK

1 deň

KO

 

77.

8.9.

Dunajský maratón

1 deň

KO

 

78.

11.9.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

79.

13.-15.9.

Súťaž Olympijských nádejí,

3 dni

KO

 

80.

14.-15.9.

Splav Dunaja z Orthu, Klokanov splav

2 dni

TO

 

81.

21.-22.9.

Akademické MS, Szeged, HUN

 

 

 

82.

21.9.

74. Hargašov memoriál

1 deň

KO

Wiebauer

83.

27.-29.9.

Přes tři jezy - Praha, Vltava

3 dni

TO

Jamnický

84.

27.-29.9.

STM Sparta

3 dni

KO

 

85.

5.-6.10.

Puchar Polski Poludniovej, Katowice

2 dni

KO

 

86.

5.10.

Rozlúčkové preteky

1 deň

KO

 

87.

9.10.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

88.

10.-13.10.

MS v maratóne, Shaoxing

 

 

 

89.

12.10.

Krumlovský maratón

1 deň

KO

 

90.

19.-20.10.

Záverečný splav, Gabčíkovo,

2 dni

TO

 

91.

19.10.

Beh devínskou Kobylou

 

 

 

92.

26.10.

Nočný beh

 

 

 

93.

29.10.

Kladenie venca na pamiatku obetí Dunaja

 

 

J. Hargaš

94.

1.11.

Sviatok všetkých svätých

 

 

 

95.

2.-3.11.

 

 

 

 

96.

13.11.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

97.

9.-10.11.

Jesenná brigáda

2 dni

všetci

 

98.

16.-17.11.

Výstup na Vysokú

3 dni

TO

 

99.

23.-24.11.

 

 

 

 

100.

30.11.-1.12.

 

 

 

 

101.

7.12.

Mikuláš v lodenici

 

 

 

102.

7.-8.12.

 

 

 

 

103.

11.12.

Zasadnutie výboru VK

 

 

 

104.

13.12.

Vianočný punč

 

 

 

105.

14.-15.12.

 

 

 

 

106.

20.12.

Demänovka cup

 

 

 

107.

21.-22.12.

 

 

 

Šinák Vlado

108.

24.12.

Vianočný beh

 

 

Wiebauer Tomáš

109.

27.12.-1.1.

Silvester na Skalke